WHOLESALE

Claudia Sträter is een Nederlands dameskleding merk met winkels in Nederland, België en Luxemburg, shop-in-shops in de Bijenkorf en een webshop. Daarnaast wordt het ook verkocht door de door ons geselecteerde dealers in Nederland, België, Oostenrijk, Noorwegen en de GUS landen.

Puur Claudia Sträter

Claudia Sträter kenmerkt zich door een uitgebalanceerde prijs-kwaliteit verhouding, aandacht voor details, een cleane snit, een eigen tijdloze ontwerpvisie en een elegante belijning. Elk seizoen bieden wij verschillende thema’s, kleedmomenten én een doordachte collectieopbouw die uitnodigt om te mixen & matchen. Er zijn twee hoofdcollecties per jaar, die worden uitgeleverd in de drie belangrijkste maanden van het zomer- en winterseizoen. Onze hoofdcollecties worden aangeboden vanuit onze showrooms in Diemen (Nederland), Düsseldorf (Duitsland), Grimbergen (België), Oslo (Noorwegen) en Londen (UK).

Onze selected dealers kunnen rekenen op veel voordeel en privileges:

  • Ondersteuning bij het organiseren van Claudia Sträter Events
  • Profiteren en mee kunnen doen met onze Selected
  • Ondersteuning in de etalage en instore van de Selected
  • Ondersteuning tijdens het verkoopproces door middel van onder andere POS-materiaal
  • Diverse instore samenwerkingsmogelijkheden

Heeft u interesse en wilt u graag selected dealer worden dan kunt u contact opnemen met de volgende personen:

Nederland

Patrick Roos
T +31 (0)20 569 85 65
E patrick.roos@claudiastrater.com

België

Riemens & Partners 
Nele Speetjens
T +32 2 479 66 17
M +32 478 20 21 04
E nele.speetjens@riemens-partners.be

GUS landen

Agentur Marina Uretzki
T +49 (0)179 485 57 70
E claudiastraeter@marinauretzki.de

Noorwegen

Trent & Trent
Henrik & Marius Trent
T +47 67 581 598
M +47 92 022 545
marius@trentinvest.com / henrik@trentinvest.com 

United Kingdom

APT Collections
Claudia & Nigel Hughes
T +44 20 75 803 202
M +44 77 71 597 166
nigel@aptcollections.ltd.uk / claudia@aptcollections.ltd.uk 

Overige landen

Patrick Roos
T +31 (0)20- 569 85 65
E patrick.roos@claudiastrater.com


Indien u nog andere vragen kunt u contact opnemen met ons hoofdkantoor in Diemen +31(0) 20- 569 85 65 of per mail groothandel@claudiastrater.com